nasza klasa
Gosc

Od roku istnieje strona internetowa nasza-klasa.
Zachecam wszystkich Absolwentow Kochanowskiego do odwiedzenia tej strony. Moze sie w koncu wszyscy odnajdziemy po tylu latach.

serdecznie pozdrawiam
Jola Poczekalewicz
M-1974
Dawne czasy
Grzesiuk

Dołączył: 12 Gru 2007

Czy wiecie, że w naszej szkole na paterze kiedyś mieściły się klasy podstawowe a na pierwszym pietrze były klasy liceum. Później była to szkoła żeńska. W 1960 po ukończeniu szkoły podstawowej jako , że byłem pci męskiej musiałem opuscić szkołę a moje koleżanki tylko zmieniły piętro i nadal pozostały w Konopnickiej. Jeżeli ktoś pamięta tamte czasy niech odezwie się. Wiesław Grzesiuk

Poszukiwany-Poszukiwana

Poszukujemy nasze koleżanki i kolegów z rocznika 1970-1974, którzy chodzili do klasy z jęz.niemieckim. Krzysiu, Pawle, Bogusiu odezwijcie się. Czekamy na Was w naszej klasie na portalu nasza-klasa.pl.

Serdecznie pozdrawiam
Jola Poczekalewicz

PS. Widzieliśmy Was na liście absolwentów na stronie p. Kunickiego, ale niestety nie podaliście swojego adresu mailowego.
nasza klasa