jeśli w gimnazjum uczyłeś/uczyłaś sie dwóch języków, to do punktów wlicza się wyższa ocena, niezależnie, jaki to język.
zachowanie nie wlicza się do punktów.
klasa kulturowa - 154 pkt, klasa romańska - jeśli dobrze pamiętam 147.

falconn

Cz system kseon dobrze liczy pkt? Wpisałem swoje osiągnięcia ( mat 5, ang 6, fiz 4, pol5, 85 pkt z egz, świadectwo wyróżnieniem) i wg moich obliczeń wychodi mi 152 pkt, a system Kseon wyrzuca mi 135:/
Marta

hej. mam pytanie czy ktos moze mi pwoiedziec keidy trzeba zdjecia dostarczac czy z kopiami czy z orginalami jak juz mnie przyjma?

falconn - sprawdź czy dobrze zaznaczyłeś język angielski - być może system tego nie zlicza, bo jest źle.
Marta - zdjęcia dostarczasz z oryginałem świadectwa do szkoły, do której się dostałaś.

Nowy

Co jesli kseon policzyl mi angielski ( 10 pkt ) zamiast francuskiego ( 18 pkt ). Do kogo to trzeba zglosic zeby poprawili?

Nowy: sprawdź czy dobrze pozaznaczałeś wszystkie języki w systemie - te ptaszki są mylące;)

Falcon

Dołączył: 14 Maj 2007

Od której można w poniedziałek dostarczać kopie?

fausti

a ja mam podobne pytanie do której mozna dostarczyc podania w poniedziałek
Nowy

O ile sie nie myle to od 8 do 15
ala

Czy moja kopie moze zawiesc za mnie kolega, gyz nie mam mozliwosci osobisteg przyjazdu

wydaje mi się, że tak. tylko niech powie ze to podanie koleżanki, aby osoba, która bedzie przyjmować podanie, się nie zdziwiła. Wink

kandydatka

Orientuje się może ktoś z was ile mnie więcej w tym roku bedzie wynosil prog punktowy do biol-chemu. Wiem, ze w tamtym roku wynosil ok 148, a w tym roku on spadnie czy raczej ojdzie w gore? Jak tak to ile tak mnie wiecej moze?
.J.

Dlaczego majac 26 pozycje na listach nie zostaje sie przyjetym do szkoly 1 wyboru chociaz klasa jest 30 osobowa??
p

a ja się nie dostałam Hrm Nie wiem,które miałam miejsce itp. Czy można to jakoś w necie sprawdzić?
BODZIO!

Może dlatego że tam gdzie się nie dostałeś pisze nie które masz miejsce w klasie, tylko który jesteś na liście rezerwowych? Też tak mam Wink

Sprawdzić można Moje dane-->Preferencje logując się do systemu.

Nie chwaląc się, dostałem się do klasy informatycznej, czyli E. Spodoba mi się u was? Smile Jedyny problem to że jestem z poza Warszawy.