PostWysłany: Wto 0:41, 16 Paź 2007    Temat postu:

Ale się uśmiałam, he, he, he, a co na to Pani Profesor Anna Patek-Olek? Very Happy Very Happy Very Happy
PostWysłany: Pią 12:33, 13 Kwi 2007    Temat postu: Re: Zapraszam

Anonymous napisał:

no to chyba będą przede wszystkim nauczyciele języka polskiego, choć z tego co widzę marny był ich trud Shocked Cool
PostWysłany: Nie 23:54, 08 Kwi 2007    Temat postu: Zapraszam

Witam Serdecznie!
Pragnalbym zaprosic na specjalna Msze Prymicyjna, ktora sie odbedzie rano 5 maja w Kosciele Jezuitow na Rakowieckiej.
(Godzina chyba jeszcze do ustalenia).
Bedzie to Msza specjaklnie dla ludzi ktorzych poznalem na laiwe szkolnej na przerwach i na imprezach po godzinach szkolnych.
Bardzo szerdecznie zapraszam tez nauczyciely, szczegolnie tych ktorzy najwiecej sie ze mna natrudzili. Zaproszenie jest dosc szerokie, do wszytkich zainteresowanych, szczegolnie jednak dla klasy humanistycznej rocznik 1994 i dla klasy ogolnej rocznik 1995.

Jeslibyscie mieli kontakt z kims kto tu nie zaglada albo zaproszcie prosze sami albo dajscie mi znac na adres mailowy: mikolaj.kecik@wp.pl.

Ogromnie byl sie cieszyl moc sie z Wami spotkac.

Mikolaj (Sztokcholm)