JJ
PostWysłany: Sob 13:48, 22 Wrz 2007    Temat postu:

no cóż nasza klasa to tutaj chyba zbyt często nie będzie gościć bo na naszym własnym forum mamy większe możliwości i nikt oprócz nas nie widzi tego co piszemy... Wink
G-Ralfy
PostWysłany: Czw 18:33, 20 Wrz 2007    Temat postu:

Mówicie, że wszystko siedzi na gronie a ja mam problem - jaki jest wogóle adres tego GRONA??
Codemaster
PostWysłany: Sob 14:34, 15 Wrz 2007    Temat postu: Forum zostało spisane na straty!

Niejako z urzędu, a niejako z prywaty przypomnę swe nieśmiałe Twisted Evil próby rozkręcenia Wink atmosfery na naszym szkolnym forum co zakończyło się niezbyt przyjemnymi konsekwencjami w postaci nieuzasadnionej krytyki ale jak to mówią każda porażka jest nawozem sukcesu, więc apeluję do rocznika młodszego (a może starszego Question ) o podjęcie wspólnego wysiłku przywrócenia dawnej świetności Very Happy naszego szkolnego forum! Nie chciałbym mieszać tutaj jeszcze polityki, ale być może z nowym żądem odnowienie naszego forum się uda.

Wszystki wiernym i niewiernym Szalom.
terek33
PostWysłany: Nie 23:47, 02 Wrz 2007    Temat postu:

Ludzie... co sie dzieje! Na forum NASZEJ szkoły wieje pustkami, a kiść winogron przeżywa prawdziwe oblężenie? Moi droszy musicie to zmienic Wink
JJ
PostWysłany: Śro 10:20, 29 Sie 2007    Temat postu:

a też się tu wpiszę Razz
ale fakt, że wszystko siedzi na gronie...
Hanulka :)
PostWysłany: Nie 21:34, 26 Sie 2007    Temat postu:

HEEEEJJJ Smile...no faktycznie nikogo tu nie ma...wszyscy..znaczy prawie wszyscy siedzą na gronie Smile...pozdrowionka DRew
PostWysłany: Czw 13:35, 23 Sie 2007    Temat postu:

zdjęcia powinieneś dostarczyć razem ze świadectwem do szkoły, więc już dawno temu. proponuje wybrać się do sekretariatu i je donieść, tak abyś mógł dostać legitymację na obozie, razem ze wszystkimi.

gosia.
DRew
PostWysłany: Śro 16:14, 22 Sie 2007    Temat postu:

Hmm no cóż z tego co widzę to jakoś nikt nie ma ochoty sie tutaj wypowiadać chociaż jesteśmy teoretycznie rzecz biorąc klasą informatyczną, w takim razie ja zacznę może w podobny stylu jak osoby z innych klas Very Happy.

Duże pozdrowienia dla wszystkich z mojej nowej super hiper i w ogóle:D klasy do której ledwo się dostałem.
A tak zasadniczo to mam pytanie może ktoś wie czy trzeba przynieść jakieś zdjęcia do legitki ?? i jeśli ta do do kiedy

raz jeszcze wielkie pozdrowienia dla całej mojej new class oraz duuuuuże dzień dobry dla naszego pana wychowawcy
adminka
PostWysłany: Śro 20:36, 11 Lip 2007    Temat postu: Klasa 1e 2007/2008