maturzysta
PostWysłany: Czw 17:00, 27 Sty 2011    Temat postu: -

Idź się powieś, skoro jest Ci tak źle...
wykończony
PostWysłany: Wto 19:43, 18 Sty 2011    Temat postu: -II-

Jeszcze jedno, wyję jak słyszę rano budzik, do domu na klęczkach po schodach wchdzę całując ziemię i mówiąc już po wszystkim już jestem w domu, nie mogę patrzeć na tych nauczycieli i ten gmach.
wykończony
PostWysłany: Wto 19:35, 18 Sty 2011    Temat postu: odradzam wszystkim kochanowskiego

tu się nie da żyć, padam na ryj, nie śpię po nocach, nabawiłem się depresji, nadciśnienia tętniczego, nerwicy do tego stopnia, że w szpitalu musieli mi szybko podawać magnez i potas dożylnie, bo mdlałem. Nauczyciele wykańczają, to nie jest metoda, pod koniec roku chyba wyląduje na psychotropach. Tempo zabójcze, wyścig szczurów, z oceny dostatecznej w ramach podziękowania chce iśc się na kolanach na jasną górę, tak z 3 trzeba się cieszyć. Mam dośc, myslę nad zmianą szkoły, rekruci, przemyślcie całą sprawę, bo w gimnazjum to i ja byłem najlepszy, a teraz lediwe trójczyny dostaję. Ale to tak jest, że uczeń potrafi, a nauczyciel zawsze udowodni, że uczeń nic nie umie.

pozdrawiam ambitnych.