Klasa 1e 2007/2008

Witamy klasę 1e

DRew

Dołączył: 22 Sie 2007

Hmm no cóż z tego co widzę to jakoś nikt nie ma ochoty sie tutaj wypowiadać chociaż jesteśmy teoretycznie rzecz biorąc klasą informatyczną, w takim razie ja zacznę może w podobny stylu jak osoby z innych klas Very Happy.

Duże pozdrowienia dla wszystkich z mojej nowej super hiper i w ogóle:D klasy do której ledwo się dostałem.
A tak zasadniczo to mam pytanie może ktoś wie czy trzeba przynieść jakieś zdjęcia do legitki ?? i jeśli ta do do kiedy

raz jeszcze wielkie pozdrowienia dla całej mojej new class oraz duuuuuże dzień dobry dla naszego pana wychowawcy

zdjęcia powinieneś dostarczyć razem ze świadectwem do szkoły, więc już dawno temu. proponuje wybrać się do sekretariatu i je donieść, tak abyś mógł dostać legitymację na obozie, razem ze wszystkimi.

gosia.

Hanulka :)

HEEEEJJJ Smile...no faktycznie nikogo tu nie ma...wszyscy..znaczy prawie wszyscy siedzą na gronie Smile...pozdrowionka DRew
JJ

Dołączył: 29 Sie 2007

a też się tu wpiszę Razz
ale fakt, że wszystko siedzi na gronie...

terek33

Dołączył: 02 Wrz 2007

Skąd: Warszawa

Ludzie... co sie dzieje! Na forum NASZEJ szkoły wieje pustkami, a kiść winogron przeżywa prawdziwe oblężenie? Moi droszy musicie to zmienic Wink

Forum zostało spisane na straty!
Codemaster

Dołączył: 15 Lut 2007

Niejako z urzędu, a niejako z prywaty przypomnę swe nieśmiałe Twisted Evil próby rozkręcenia Wink atmosfery na naszym szkolnym forum co zakończyło się niezbyt przyjemnymi konsekwencjami w postaci nieuzasadnionej krytyki ale jak to mówią każda porażka jest nawozem sukcesu, więc apeluję do rocznika młodszego (a może starszego Question ) o podjęcie wspólnego wysiłku przywrócenia dawnej świetności Very Happy naszego szkolnego forum! Nie chciałbym mieszać tutaj jeszcze polityki, ale być może z nowym żądem odnowienie naszego forum się uda.

Wszystki wiernym i niewiernym Szalom.

G-Ralfy

Mówicie, że wszystko siedzi na gronie a ja mam problem - jaki jest wogóle adres tego GRONA??
JJ

Dołączył: 29 Sie 2007

no cóż nasza klasa to tutaj chyba zbyt często nie będzie gościć bo na naszym własnym forum mamy większe możliwości i nikt oprócz nas nie widzi tego co piszemy... Wink

Klasa 1e 2007/2008