Gimnazjalistka

Interesuje mnie

A jak jest z językami w klasie kulturowej? Oprócz angielskiego, oczywiście Smile
Zainteresowana

czy to prawda że klasa biol.-chem. jest po raz pierwszy w tej szkole? Question

Zainteresowana napisał:
czy to prawda że klasa biol.-chem. jest po raz pierwszy w tej szkole? Question

Klasa przyrodnicza jest w Kochanowskim już co najmniej 10 lat i cieszy się stale rosnącą popularnością.

Jerzy Kunicki
ola

Jaki był w zeszłym roku próg punktowy do klasy kulturowej?
Zainteresowana

Czy osoba ucząca sie dobrze, średnia 4,1, z próbnego egz. 65 pkt.(ewenualnie podobna ilosc punktów z głównego), osiągnięcia sportowe na szczeblu woj., mialby szansę dostać się do tej szkoły na profil bologiczno-cheminy, czy raczej nie jest to prawdopodobne?
maaj

Mam pytanie.Czy bardzo duzo czasu musicie poświęcać na naukę i czy da się połączyć waszą szkołę ze szkołą muzyczną. A jeśli chodzi o klasę aktorsko-dziennikarską (kulturową) to czy wymaga ona różnych prób itd. po południu?
a.

atmosfera u nas w szkole jest przyjazna. Nauczyciele, którzy mnie uczą są wyrozumiali i mili(no może nie wszyscy ale to jak w każdej szkole, u nas takich nie-miłych jest b.mało Wink) ale potrafią dobrze nauczyć.
Ludzie uczący sie tu są otwarci i myślę, że pierwszoklasistów przyjmiemy serdecznie.
Osobiście jestem baaardzo zadowolona (NAPRAWDE) z wyboru szkoły Smile
a.

uczymy się tyle ile w innych liceach. Jeśli chodzi o szkołą muzyczną to zapewniam że da się połączyć, na naszym roczniku zanm 2 os, które sobie z takim problemem świetnie radzą, jedna chodzi do bio-chemu a druga do kulturówki.
pozdrawiam Smile
przemek0908

Witam. Czy w waszek szkole są jakieś zajęcia muzyczne, ponieważ jestem pianistą i bardzo chciałbym rozwiajć umiejętnosći nawet w waszej szkole
baga

Dołączył: 10 Mar 2007

Skąd: kielce

Cześc!! Czy w waszej szkole jest kołko chemiczne????????
Jakie sa języki w klasie biologiczno-chemicznej??
Smile Smile

Kamila

Witam. Tak chwalicie tę szkołę, ze chyba tam złożę podanie Razz jeśli oczywiście się dostanę ( ewentualnie pójdę na mechanika Smile ale nie ważne, chciałabym sie spytać o nauczycieli matematyki (z tym jest u mnie ciężko), strasznie "cisną" i ogólnie o ludzi, czy większość jest z Warszawy, czy raczej okolice?
Pozdrawiam.
paulina- kandydat

Question
Question
Jerzy_Kunicki

Dołączył: 04 Kwi 2007

[quote="paulina- kandydat"]czy to prawda ze w tym roku szkoly zmniejsza progi o 10 punktow ze wzgledu malej ilosci osob z rocznika 91?

W Kochanowskim nie było i nie ma pojęcia progów. Przyjmowani są Kandydaci wg kolejności ustalonej w postępowaniu rekrutacyjnym na podstawie uzyskanej liczby punktów (ok. 230 najlepszych osób)

Paula'92

hey. Chociaz jestem dopiero w roczniku '92 to juz sie przejmuje czy dostane sie gdziekolwiek.. bardo bym sie chciala dostac do Was.. ale ode mnie ze szkoly b.malo osob tam idzie i obawiam sie czy znjade nowych znjaomych
powidzcie cos o ym jak wyglada szkola?
czy nauczyciele sa b.wymagajacy?
czy w ludzie sa zgrani czy sa grupki?
pozdrowionka Smile)