ta która bardzo chce ale.

...nie moze

jestem zainteresowana klasą gdzie jest włoski poniewaz kocham jezyki...ale niestety wydaje mi sie ze moje pkt nie wystarczą zeby dostac sie do tego liceum:S jest to jedyna szkoła która zrobiła na mnie tak pozytywne wrazenie i dlatego zadam to pytanie....czy moje 130 pare pkt wystarczyłoby do ewentualnego dostania sie do szkoły...czy mam raczej nikłe szanse?
Jerzy_Kunicki

Dołączył: 04 Kwi 2007

ta która bardzo chce ale. napisał:
...nie moze

Nie ma dobrej odpowiedzi na to pytanie. Warto jednak wykorzystać możliwość ubiegania się o przyjęcie do trzech szkół i na początku listy preferencji umieścić klasę marzeń, a w dalszej kolejności wybrać inne klasy w Tej lub innych szkołach

ta która bardzo chce ale.

...nie moze

w takim razie pozostaje mi tylko starac sie ze wszystkich sił Kwadratowy i modlic zeby stał sie cud!
...

przy okazji byłam dzisiaj w Liceum Kochanowskiego i strasznie mi sie podobało Kwadratowy bardzo fajny był pokaz tanca (chciałabym umiec tak tanczyc) ale i sama szkoł ma cos takiego co przyciąga
Wiedxma

Ave
Mam pytanie apropo mat-inf. Ile macie dziewczyn w klasie? I czy matma jest na wysokim poziomie?
aliss

Dołączył: 21 Kwi 2007

ta, która... -> Muszę Cię rozczarować ale 130 to naprawdę musiałby być cud. Proponuje oprócz modlitw napisać egzamin na 150% swoich możliwości.

Wiedźma -> W mat-inf raczej więcej niż 10 dziewczyn nie będzie. Tak - matma jest na wysokim poziomie, dla mnie przeskok z gimnazjalnej matmy na licealną to był szok.

Wiedxma napisał:
Ave

u mnie w mat-infie ('90) jest 10 dziewczyn. Matma jest na wysokim poziomie - dobry nauczyciel i 6 godzin lekcyjnych (5 mat i godz wych.)

Mundurki
nescafe

Dołączył: 03 Maj 2007

Czy w szkole będą mundurki???

Falcon

Świetnie. Po prostu świetnie:) Jestem bardzo zainteresowany ta szkołą, przecyztałem posty na forum i jestem bardzo szczęśliwy. Będe się starał dostac na mat-fiz albo mat-inf a liczę na ok 160 pkt więc myślę że się dostanęSmile Super!!Smile
Re: Mundurki
adminka

Dołączył: 07 Lut 2007

nescafe napisał:
Czy w szkole będą mundurki???

nie zanosi się na to:)

chyba że "Nowy Rocznik" sobie zasłuży Wink

adminka

Dołączył: 07 Lut 2007

Falcon napisał:

Jeżeli w tak cudowny nastrój wprawia Cię czytanie forum to co dopiero będzie kiedy już dostaniesz się do naszej szkoły Wink

takich radosnych ludzi nam trzeba, przybywaj więc

Falcon

Jesli tylko sie dostane:) To bardzo chętnie. Każdy z kim rozmawiałem chwali sobie Kochanowskiego. Waham się między Reytanem a Kochanowskim ale każdy mi mówi że w Reytanie są słabsi nauczyciele i że w Kochanie jest lepsza atmosfera:) Very Happy

Jeśli nie zepsułem rozprawki to będe miał ok 160 pkt;)
Falcon

Jeśli nie zepsułem rozprawki to będe miał ok 160 pkt;)
Falcon

Czy zdjęcia zanosi się razem z podaniem czy nie? Jesli tak to jeśli składam do dwóch szkół gdzie potrzeba np po 3 zdjęcia to czy składam razem z podaniem do szkoły pierwszego wyboru 6 zdjęc czy jak?
Jerzy_Kunicki

Dołączył: 04 Kwi 2007

Falcon napisał:

Do szkoły pierwszego wyboru zanosisz wyłącznie wydrukowane z systemu podanie (plus ewentualnie wymienione w podaniu zaświadczenia). Zdjęcia składasz dopiero w szkole, do której się dostaniesz razem z oryginałem świadectwa