iza 92

czy w kulturowej jest dużo wypracowań? i czy jest bardzo oblegana?
nauczycielki polskiego stawiają bardziej na gramatyke, czy literature?
j.

Przepraszam bardzo, ale kompletnie nie potrafię się odnaleźć na stronie szkoły.
A mianowicie: gdzie znajdę listę planowanych klas na rok 2007/2008?
Jerzy_Kunicki

Dołączył: 04 Kwi 2007

j. napisał:
Przepraszam bardzo, ale kompletnie nie potrafię się odnaleźć na stronie szkoły.
A mianowicie: gdzie znajdę listę planowanych klas na rok 2007/2008?

lewe menu, link rekrutacja-->rekrutacja 2007

sliwka

Zwracam sie do uczniów z profilu przyrodniczego. Jakie były progi punktowe w tamtym roku?
pipi

Jeżeli klasa kulturowa jest najbardziej obleganą klasą, to znaczy, że ciężej jest się do niej dostać? Interesuje mnie szczególnie ta klasa:)
zainteresowany

dwa pytanka:
czy informatyka w klasie mat-inf różni sie bardzo zdecydowanie od informatyki w klasie informatycznej?
czy jak sie chce isc do którejś z tych dwóch klas to trzeba miec jakies pojecie o programowaniu itp czy mozna isc z nadzieja ze sie nauczy prawie od zera?
Poziom angielskiego
kyy

Dołączył: 20 Kwi 2007

Chcialabym sie dowiedziec jaki jest poziom angielskiego?
Jest podzial na grupy?
Jesli tak to na jakim poziomie jest najwyzsza grupa?
Czy przy nauce tylko w szkole (bez nauki prywatnie) mozna zdac FCE albo Advanced?

zainteresowany napisał:
dwa pytanka:

mysle ze bardzo sie nie rozni, tylko klasa informatyczna ma troche wiecej godzin. ja jestem w mat-inf i bez problemu mozna zaczynac od zera (zreszta wiekszosc tak zaczela). profil bardzo dobry, bo wszystkie przedmioty kierunkowe(matematyka fizyka, informatyka) sa dobrze prowadzone i dobrze rozlozone na 3 lata nauki. Smile

pipi napisał:

wiadomo że jest wyzszy prog punktowy, bo jest wieksza konkurencja. w zeszlym roku prog wyniosl 154 punkty.

kyy napisał:
Chcialabym sie dowiedziec jaki jest poziom angielskiego?
Jest podzial na grupy?
Jesli tak to na jakim poziomie jest najwyzsza grupa?

to zalezy zawsze od poziomu klasy, nauczyciel prowadzi lekcje na poziomie dostosowany do wszystkich. lekcje w lepszych grupach sa na dosc wysokim poziomie i dobrze przygotowywuja do roznych egzaminow, jesli o takowych myslisz.

sliwka napisał:

prog byl 149 punktow. jak bedzie w tym roku - zobaczymy Smile

Elizzzka:)

Interresuje mnie klasa przyrodnicza, jacy są tam nauczyciele? tzn czy dobrze uczą, czy są wymagający itp. Jak wypadły matury w tamtym roku jeśli chodzi o poziom rozszerzony i podstwowy? W kochanowskim jest kocenie?
kandydatka

mam pytanko: mieszkam za Wawą i prawdopodobnie musiałabym dojeżdżać m.in. metrem no i pytanie brzmi, czy długo idzie się od metra do szkoły? no i drugie pytanko o atmosferę w szkole, o kontakty z nauczycielami (mam na mysli zwłaszcza klase kulturową) jak jest? piszcie ile wlezie, z góry dzięki Smile
aliss

Dołączył: 21 Kwi 2007

iza 92 -> Do kulturowej, tak jak do wszystkich innych klas trzeba mieć około 150 pkt. Polski w liceum to przede wszystkim literatura. Gramatyka w ilościach śladowych.

sliwka -> Do przyrodniczej najłatwiej się dostać. Próg około 140 pkt.

zainteresowany -> mat-inf i inf to własciwie dwie takie same klasy. W obu uczysz się informatyki przez trzy lata na wysokim poziomie Razz Nie musisz mieć pojęcia o programowaniu. Tutaj nauczysz się wszystkiego.

kyy -> Jest podział na grupy. Imo do FCE w szkole się nauczysz, ale nie więcej. Moim zdaniem żeby znać dobrze język, trzeba uczyć się prywatnie.

elizzka -> Z chemią jest u nas raczej średnio. Z biologią już lepiej. Kocenia nie ma.

kandydatka -> Od metra do szkoły mniej wiecej 7,5 minuty na piechote Razz Atmosfera i blablabla wszystko bardzo pozytywnie. Nie ma co pisać. Szkoła godna polecenia.

Marta

mam pytanko???wie ktos moze jaki bedzie prog mniej wiecej do klasy matematyczno fizycznej????
aliss

Dołączył: 21 Kwi 2007